Araplar'ın 180 milyon dolarını reddetti

Araplar'ın 180 milyon dolarını reddetti

Araplar'ın 180 milyon dolarını reddetti

Karaderili Şirketler Grubu'na ait Yalova'da yer alan Yalova Termal Palace'a Araplar talip oldu.Karaderili Grubu, 50 bin metrekarelik dev komplekse 180 milyon dolar veren Araplar'ın teklifini reddetti. Şirket projeyi kendi yatırımlarıyla büyütmeyi planlıyor. 

YABANCI yatırımcıların Türkiye pazarına olan ilgisi büyüyerek devam ediyor. Türkiye'de yeni yatının yapmak isteyen veya satmalına yoluyla pazara girme hedefinde olan yabancı yatırımcılar, Türlüye ekonomisine olan güvenlerini her defasında dile getiriyor. Körfez bölgesi yabancı yatmmlar listesinde ilk sırada yer alıyor. Özellikle turizm alanı körfez yatırımcıların odağında yer alıyor. Son olarak turizm alanında gelecek vaat eden Yalova Arap yatmmcılann rotasına girdi. Türkiye'de sağlık turizmine en ciddi yatırımı yapan Karaderili Şirketler Grubu, bünyesindeki Yalova Termal Palace projesiyle Arap sermayesinin dikkatini çekti. Yalova'ya büyük Kaan Zenginli İstanbul ilgi duyan Araplar, Karaderili Şirketler Grubu'nun vizyon projesi olan Yalova Thermal Palace'ı satın almak için 180 milyon dolar gibi astronomik bir teklifte bulundu. 
50 bin metrekare Karaderili Şirketler Grubu ise Arabistan merkezli yatmmcılann teklifini kabul etmedi. Yalova Termal Palace'da hem sağlık hem de ... ... konforu beraber sunduklannı söyleyenKaraderili Şirketler Grup Bayi ve Acente Koordinatörü Deniz Derelli "Yalova'da 50 bin metrekare arazi üzerinde, 5 bin metrekare sağlık, spa merkezi ve 2.200 yatak kapasiteli bir yatmmla, ziyaretçilerimizin karşısına çıkmayı planlıyoruz" dedi. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek