ARAPLAR TÜRK TERMALİNİ KEŞFETTİ YALOVA'DAKİ DEVREMÜLKLERE HÜCUM ETTİ

ARAPLAR TÜRK TERMALİNİ KEŞFETTİ YALOVA'DAKİ DEVREMÜLKLERE HÜCUM ETTİ

ARAPLAR TÜRK TERMALİNİ KEŞFETTİ  YALOVA'DAKİ DEVREMÜLKLERE HÜCUM ETTİ

Karaderili Şirketler Crubu'nun Yalova'da 3 etap olarak inşa ettiği 'Yalova ThermoI Palace Projesinin tamamlanon ilk etabı, Arapların gözdesi oldu ve sotış rekoru kırdı. 
Coğrafi olarak adeta ateş çemberinin ortasında yer alan Türkiye, etrafındaki savaşlar ve krizlere rağmen yabancıların gözdesi olmaya devam ediyor. Mütekabiliyet Yasası sonrası Türkiye'deki konutlara yoğun ilgi gösteren Araplar, devre mülk ve Marmara bölgesinin en kapsamlı otel projesi olarak tasarlanan Yalova Thermal Palace'ın tamamlanan ilk etabından yerlerini alarak kullanıma başladılar. 
Akdeniz ve Ege bölgesinde deniz, İstanbul'da kültür, Karadeniz'de yayla ve Uludağ gibi bölgelerde kış turizmini keşfeden Araplar şimdi de Yalova'da termal turizmle ilgilenmeye başladılar. Sağlık turizmiyle yetinmeyen Arap yatırımcılar, 15 günlük periyotlarla kullanılabilen devre mülkler yerine, daha uzun ve kapsamlı kullanımları göz önüne alarak daire yatırımı yapmaya başladılar. 
Yalova'nın Akköy ilçesinde Karaderili Grup tarafından yapılan projenin apart etabı tamamlandı ve hak sahiplerine teslim edildi. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek