ARAPLAR TÜRK TERMALİNİ KEŞFETTİ

ARAPLAR TÜRK TERMALİNİ KEŞFETTİ

ARAPLAR TÜRK TERMALİNİ KEŞFETTİ

Karaderili Şirketler Grubu'nun Yalova'da 3 etap olarak inşa ettiği 'Yalova Thermal Palace Projesinin tamamlanan ilk etabı, Arapların gözdesi oldu ve satış rekoru kırdı. 
Coğrafi olarak adeta ateş çemberinin ortasında yer alan Türkiye, etrafındaki savaşlar ve krizlere rağmen yabancıların gözdesi olmaya devam ediyor. Mütekabiliyet Yasası sonrası Türkiye'deki konutlara yoğun ilgi gösteren Araplar, devre mülk ve Marmara Bölgesinin en kapsamlı otel projesi olarak tasarlanan Yalova Thermal Palace'ın tamamlanan ilk etabından yerlerini alarak kullanıma başladı. 
Akdeniz ve Ege bölgesinde deniz, İstanbul'da kültür, Karadeniz'de yayla ve Uludağ gibi bölgelerde kış turizmini keşfeden Araplar şimdi de Yalova'da termal turizmle ilgilenmeye başladı. Turist olarak sağlık turizmiyle yetinmeyen Arap yatırımcılar, 15 günlük periyotlar la kullanılabilen devre mülkler yerine, daha uzun ve kapsamlı kullanımları göz önüne alarak daire yatırımı yapmaya başladı. Yalova'nın Akköy ilçesinde Karaderili Grup tarafından yapılan projenin apart etabı tamamlandı ve hak sahiplerine teslim edildi. 
Bir Katın Tamamını Satın Aldılar Bir Arap yatırımcı, proje içerisinde yer alan blokların bir tanesinden 3 ... ... adet dubleks daire alarak projenin 3.katını tamamen kapattı.Karadenizli Şirketler Grubu Bayi ve Acente Koordinatörü Deniz Dereli'nin yaptığı açıklamada;"Türkiye'deki en iyi termal sulardan birine sahip Yalova'nın böyle bir yatırıma ihtiyacı vardı. Otelcilikteki tecrübemizi sayısız rahatsızlığa iyi gelen şifalı sularla birleştirerek, ortaya farklı ihtiyaçlara hitap eden, Yalova Termal Palace projesine imza attık. Yalova'nın turizm kapasitesini 3'e hatta 4'e katlaması beklenen Yalova Termal Palace Otel ve Devre mülk projesi, Yalova'yı Ortadoğu'nun Yeni Gözdesi Yaptı. Arap yatırımcılardan ilgi çok büyük. Böylesine önemli ve büyük bir proje, tüm yatırımcıların dikkatini çeker. Orta Doğu müşterileri devre mülk ve emlak satışına yoğun ilgi gösteriyor. Bu ilgi bizi yeni yatırımlar için cesaretlendiriyor. 
Projeden yer ya da hafta satın alan yatırımcılar, proje başlangıcından bugüne ciddi kar etmiş durumdadırlar. Gerek bölgeye yapılan devlet yatırımları, gerekse Yalova'nın İstanbul başta olmak üzere diğer illere yakınlığı karlılığı etkileyen en önemli sebeplerdendir."dedi. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek