Arapların yeni gözdesi termal

Arapların yeni gözdesi termal

Arapların yeni gözdesi termal

Karaderili Şirketler Grubu'nun Yalova'da 3 etap olarak inşa ettiği 'Yalova Thermal Palace' 
projesinin tamamlanan ilk etabı, Arap turistlerin gözdesi oldu. 
Coğrafi olarak adeta ateş çemberinin ortasında yer alan Türkiye, etrafındaki savaşlar ve krizlere rağmen yabancıların gözdesi olmaya devam ediyor. Mütekabiliyet Yasası sonrası Türkiye'deki konutlara yoğun ilgi gösteren Araplar, devre mülk ve Marmara bölgesinin en kapsamlı otel projesi olarak tasarlanan Yalova Thermal Palace'ın tamamlanan ilk etabından yerlerini alarak kullanıma başladı. Akdeniz ye Ege bölgesinde deniz, İstanbul'da kültür, Karadeniz'de yayla ve Uludağ gibi bölgelerde kış turizmini keşfeden Araplar şimdi de Yalova'da termal turizmle ilgilenmeye başladı. Turist olarak sağlık turizmiyle yetinmeyen Arap yatırımcılar, 15 günlük periyotlarla kullanılabilen devre mülkler yerine, daha uzun ve kapsamlı kullanımları göz önüne alarak daire yatırımı yapmaya başladı. Bir Arap yatırımcı, proje içerisinde yer alan blokların bir tanesinden 3 adet dubleks daire alarak projenin 3. 
katını tamamen kapattı. Toplamda 5 oda ve 3 yatak odası olarak 8 oda şeklinde birleştirilen daireler, yatırımcı ... ... için üretilen özel mobilyalar ve beyaz eşyalarla, birinci etap içerisindeki özel daireler arasında yer alıyor. Buna ek olarak her daireye ait özel Türk hamamlyla geleneksel ve modern çizgileri bir arada barındıran yatırım, ferah terası ve eşsiz manzarasıyla göz dolduruyor. Arap yatırımcıları, termal turizme olan ilgilerinin yanında projenin tasarımı ve mimarisi de cezbediyor. 

'İLGİ ÇOK BÜYÜK' 

Karaderili Şirketler Grubu Bayi ve Acente Koordinatörü Deniz Dereli, "Türkiye'deki en iyi termal sulardan birine sahip olan Yalova'nın böyle bir yatırıma ihtiyacı vardı. Otelcilikteki tecrübemizi sayısız rahatsızlığa iyi gelen şifalı sularla birleştirerek, ortaya farklı ihtiyaçlara hitap eden, Yalova Termal Palace projesine imza attık. 
Yalova'nın turizm kapasitesini 3'e hatta 4'e katlaması beklenen Yalova Termal Palace Otel ve Devre mülk projesi, Yalova'yı Ortadoğu'nun Yeni Gözdesi Yaptı. 
Arap yatırımcılardan ilgi çok büyük. 
Böylesine önemli ve büyük bir proje, tüm yatırımcıların dikkatini çeker. Orta Doğu müşterileri devre mülk ve emlak satışına yoğun ilgi gösteriyorlar. Bu ilgi bizi yeni ... ... yatırımlar için cesaretlendiriyor. 
Projeden yer ya da hafta satın alan yatırımcılar, proje başlangıcından bugüne ciddi kar etmiş durumdadırlar. Gerek bölgeye yapılan devlet yatırımları, gerekse Yalova'nın İstanbul başta olmak üzere diğer illere yakınlığı karlılığı etkileyen en önemli sebeplerdendir" dedi. 

AİLELERE ÖZEL HAVUZ
Selçuklu mimarisiyle inşa edilen 50 bin metrekare arazi üzerinde, 5 bin metrekare sağlık, Spa&Kür merkezi ve 2 bin 200 yatak kapasiteli büyüleyici bir yatırımla, çok yakında üyeleri ve yeni ziyaretçilerinin karşısına, diğer etapları ile çıkmaya hazırlanıyor. Stüdyo 1, 2 ve 3 yatak odalı daireler olarak planlanan projede yer alacak fiziktedavi ve rehabilitasyon merkezi, açık-kapalı yüzme havuzları ve spor merkezlerinin yanı sıra ailelere özel havuzlar ye sosyal alanlar geniş tutuldu

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek