Bu oda Başkanlara özel

Bu oda Başkanlara özel

Bu oda Başkanlara özel

Termal turizme yaptığı 300 milyon dolarlık yatırımla tüm dikkatleri üzenne çeken Karadenli Grup. Yalova'ya inşa ettiği Yalova Termal Palace Otel ve Devre mülk projesi ile 12 Kral Daireli Yalova Termal Palace. Yalova'yı Ortadoğu'nun Yeni Gözdesi Yapacak Karadenli Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili. Yalova'dakı dev tesisin otel etabına yapacakları 12 kral dairesiyle, sadece devlet başkanları ve başbakanlara tahsis edilecek "PresidentialSuifın ile ılglı olarak, "ülkemiz termal Tunzm'de Avrupa'da Vinci sırada olmasına rağmen devlet başkanlarını ağırlayacak bir tesis şimdiye kadar yoktu ilk kez tesisimizde bunu gerçekleştireceğiz. 
Şeyhlerin büyük talebi Orhan Karaderili. Yalova Termal Palace projesinin bölgeye kattığı değerden bahsederken. bölgenin yüzde bin değer kazandığını anlattı. Karadenli. Yalova'nın termal sularının ve tunzm kapasitesinin farkına varmış Araplar, akın akın bu bölgeye geliyor ancak pansiyonlar da kalıyorlardı. 

Lükse duşkun tunstın kalabileceği bir tesis yoktu artık Termal Palace projesi ite bu açık kapatılacak. Şeyhlerde şimdiden alım yapmaya başladılar Avrupalı bir turist. Türkiye'de 500 dolar döviz bırakıyorsa ... ... herhangi bir Arap turistin bıraktığı döviz 1500 doları buluyor Bu yüzden Yalova daki tesisimizde hiçbir lüksten kaçınmadık" ifadelerini kullandı. 

12 Kral dairesi "Ortadoğu'ya yönelik bir tesis yapıyorsanız buraya kralların, prenslenn veya kral gibi ış adamlarının gelmesini bekliyorsunuz demektir. Kralların aılelen geniş ve her bin burada lüksü istiyor Tesisinizde bir kral kalıyorken siz bir diğer krala odamız yok' diyemezsiniz. Bu yüzden Yalova TermalPalace'a 12 kral dairesi inşa ediyoruz. Dairelerin her bin 256 metre kare ve her bınnın terasında kendi yüzme havuzlan mevcut olacak" ifadelennı kullanan Karadenli "Dubai Şeyhi Mahdum un eşinin 4 araçlık bir konvoyla Yalova'ya geldiğini gördüm. Bir oteli tamamen kapatmış ve bir hafta kalmıştı. Şeyhlerin, eşlerinin Yalova'da kalacağı bir tesis yok. Biz böyle bir tesis inşa ediyoruz. Çünkü eğer böyle bir tesis yaparsanız Şeyhler ve eşleri 1 ay yada daha fazla kalır Yalova'da'' şeklindeki düşüncelerini vurguladı. 

Sadece devlet liderleri kalabilecek Sadece devlet başkanlarını ve eşlerini ağırlayacak olan ... ... "PresıdentıalSuıt" siyası liderler haricinde hiç kimseye tahsis edilmeyecek. Bu hizmeti, prestij olarak gören Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karadenli, "Sadece devlet başkanları ve başbakanlarla, eşlenne tahsis edeceğimiz presKİentıalsuitımiz de mevcut olacak Açılışımıza Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı da davet etmeyi düşünüyoruz. Gelirse en az bir gece "Presıdentıal Suifde ağırlamak istiyoruz. 
Yalova'yı istediğimiz kapasiteye kavuşturduğumuzda Suudi Kralı Abdullah'tan, Rusya Devlet Başkanı Putin'e. hatta Obama'ya kadar bütün lıderlen bu odamızda ısımlenne yakışır şekilde ağırlama niyetindeyiz" ded

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek