Hedef sağlığın kaynağına inip turizmin zirvesine çıkmak

Hedef sağlığın kaynağına inip turizmin zirvesine çıkmak

Hedef sağlığın kaynağına inip turizmin zirvesine çıkmak

Türkiye'nin en önemli tatil bölgelerinde en modern, en ekonomik ve en konsept tatil imkanlarını sunan Karaderili Grubun tesisleri her kesimden ve her yaş grubundan tatilciyi ağırlamayı hedefliyor. 
Parolalarını sağlığın kaynağına inerek, turizmin zirvesine çıkmak olarak belirleyen KaraderiliGrup, sadece Termal turizmin değil yemeğinden, animasyonuna, konforundan, farklı alternatiflerine kadar tatil anlayışının tüm nimetlerinden faydalandıran tesisler inşa ediyor. 

3'Ü HİZMETTE. 2'Sİ GELİYOR

 Karaderili Grup'un turizmde önemli bir marka olmasını sağlayacak tesislere gelince... İlk tesisini Kuşadası'nda Holiday Leisure Club adıyla açan şirket Bodrum'un incisi Akyarlar'ın mavi bayraklı denizine nazır MioBiancoResort'le ikinci yatırımını yaptı. 
İlk termal yatırımını, işletmesini devir aldığı Kütahya Emet'teki Emet ThermaIResort&Spa'yla yapan Karaderili Grup, Termal turizme parmakla gösterilen bir tesise imza attı. Emet ThermaIResort&Spa gerek doğası, gerekse termal suyunun faydalarıyla Türkiye'nin örnek tesisleri arasına girdi. 
Şirketin diğer yatırımları da termal tesisler üzerine... 
Karaderili Grup'un "Vizyon Projesi" olarak adlandırdırdığı en büyük yatırımı Termal Otel, Devremülk ve Spa Merkezi konseptinde; Yalova ili Termal İlçesi Akköy 'de 3 etap şeklinde inşa edilmekte... Yalova ... ... ThermalPalace projemizin ilk etabı tamamlanmak üzeredir ve aynı hız Balıkesir Laguna Thermal inşaatı için de söz konusudur. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek