Karaderili Grup, termal otel yatırımlarıyla büyüyor

Karaderili Grup, termal otel yatırımlarıyla büyüyor

Karaderili Grup, termal otel yatırımlarıyla büyüyor

Karaderili Şirketler Grubu, bünyesindeki 2 otel ve 1 termal tesise, 2 yeni dev termal tesis katarak 10 yıl içerisinde daha da büyümeyi hedefliyor r.'-itl ıı« «MM Otelcilik, devre mülk ve devre taıil gibi alanlardaki 17 yıllık tecrübesiyle yola çıkan Karaderili Grup, Türkiye'de son yıllarda her kesimden insanın sağlıklı yaşam için tercih etliği termal turizme yatırım yapmanın meyvesini toplamaya başladı. Türkiye'nin en önemli tatil bölgelerinde tatil imkanları sunan Karaderili Grubun tesisleri her kesimden ve her yaş grubundan tatilciyi ağırlamayı hedefliyor. 

Karaderili Grup ilk tesisini Kuşadası'nda Holiday Leisure Club adıyla açtı. Ardından Bodrum'un incisi Akyarlar'ın mavi bayraklı denizine nazır Mio Bianco Resort ile ikinci yatırımını yaptı. İlk termal yatırımım, işletmesini devir aldığı Kütahya Emet'teki Emet Thermal Resort & Spa'yla yapan Karaderili Grup, termal turizme parmakla gösterilen bir tesise imza attı. 
Emet Thermal Resort & Spa gerek doğası, gerekse termal suyunun laydalarıyla Türkiye'nin örnek tesisleri arasına girdi. Karaderili Grup'un vizyon projesi olarak adlandırdığı en büyük yatınım termal otel, devremülk ve SPA merkezi konseptinde Yalova'nın Termal ilçesinde Akköy ... ... 'de 3 etap şeklinde inşa ediliyor. Yalova Thermal Palace projemizin ilk etabı tamamlanmak üzere ve ayııı hız Balıkesir Laguna Thermal inşaatı için de söz konusu. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek