Liderlere özel oda

Liderlere özel oda

Liderlere özel oda

Yalova Termal Palace'ın, katma değerini özetleyen Orhan Karaderili, "Yalova, yatırım yapılmakta çok geç kalınmış bir yer. Bölge gerek termal, gerekse yaz turizmi açısından potansiyele sahip olmasına rağmen sadece 1800 yatak kapasitesi mevcut. 2200 yatak kapasiteli Termal Palace projesi Yalova'nın mevcudunun bile üstünde. Ortadoğuluların Yalova'ya olan ilgisini gördük. Yalova'da Arap zenginlerin para akıtacağı bir kalitede ve kapasitede bir tesis yok. Bu yüzden "Saray konsepti" ve lüksten daha fazlasını vaat ediyoruz" diye konuştu. 

"Şeyhlere Şatışa Başladı" Karaderili, Yalova Termal Palace projesinin bölgeye kattığı değerden bahsederken, bölgenin yüzde bin değer kazandığını anlattı. Karaderili, "Yalova'nın termal sularının ve turizm kapasitesinin farkına varmış Araplar, akın akın bu bölgeye geliyor ancak pansiyonlar da kalıyorlardı. Lükse düşkün turistin kalabileceği bir tesis yoktu artık Termal Palace projesi ile bu açık kapatılacak. 
Şeyhlerde şimdiden alım yapmaya başladılar. Avrupalı bir turist, Türkiye'de Termal turizme vaptıgı 300 milyon dolarlık yatırımla tüm dikkatleri üzerine çeken Karaderili Grup. 
Yalova'ya inşa ettiği Yalova Termal Palace Otel ve devremülk projesi ... ... ile 12 Kral Daireli Yalova Termal Palace. Yalova'yı Ortadoğu'nun yeni gözdesi yapacak. 
Termal Palace'de sadece devlet başkanlarını ve eşlerini ağırlayacak olan "Presidential Suit" siyasi liderler haricinde hiç kimseye tahsis edilmeyecek 500 dolar döviz bırakıyorsa herhangi bir Arap turistin bıraktığı döviz 1500 doları buluyor. Bu yüzden Yalova'daki tesisimizde hiçbir lüksten kaçınmadık" ifadesini kullandı. 
12 Kral Daireli Devremülk Yalova Termal Palace projesindeki "lüksün sınırlarını zorlayan" ibaresini anlatmak için gösterilebilecek en büyük örnek 12 kral dairesi. Dev otellerde bile 1 kral dairesi bulunurken 12 kral dairesini yapma fikri kulağa "çılgınca" gelse de OrhanKaraderili bunun gerekli olduğu görüşünde. Karaderili, "Ortadoğu'ya yönelik bir tesis yapıyorsanız buraya kralların, prenslerin veya kral gibi iş adamlarının gelmesini bekliyorsunuz demektir. Kralların aileleri geniş ve her biri burada lüksü istiyor. Tesisinizde bir kral kalıyorken siz bir diğer krala 'odamız yok' diyemezsiniz. Bu yüzden Yalova TermalPalace'a 12 kral dairesi inşa ediyoruz. Dairelerin her biri 256 metre kare ve her birinin terasında kendi yüzme ... ... havuzları mevcut olacak" dedi. Yalova'daki yatırımını gezerken karşılaştığı bir manzarayı anlatan Karaderili, "Dubai Erhan ERDOĞAN Karaderili Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, Yalova'daki dev tesisin otel etabına yapacakları 12 kral dairesiyle, sadece devlet başkanları ve başbakanlara tahsis edileceğini söyledi. İstanbul'a en yakın termal su olma özelliğini taşıyan Yalova'nın turizm kapasitesini 3'e hatta 4'e Şeyhi Mahdum'un eşinin 4 araçlık bir konvoyla Yalova'ya geldiğini gördüm. Bir oteli tamamen kapatmış ve bir hafta kalmıştı. 

Şeyhlerin, eşlerinin Yalova'da kalacağı bir tesis yok. Biz böyle bir tesis inşa ediyoruz. 
Çünkü eğer böyle bir tesis yaparsanız Şeyhler ve eşleri 1 ay ya da daha fazla kalır Yalova'da" diyor. 2015 yılı içerisinde dev bir açılışla, ilk etabıyla hizmet vermeye başlayacak olan Yalova Termal Palace'ta Türkiye'de hatta Dünya'da eşi benzeri görülmemiş bir özelliğe sahip detay karşımıza çıkmaya hazırlanıyor! bSadece devlet başkanlarını ve eşlerini ağırlayacak olan "PresidentialSuit" siyasi liderler haricinde hiç kimseye tahsis edilmeyecek. Bu hizmeti, prestij olarak gören Yönetim Kurulu ... ... Başkanı Orhan Karaderili, şöyle konuştu: "Sadece devlet başkanları ve başbakanlarla, eşlerine tahsis edeceğimiz presidentialsuitimiz de mevcut olacak. 
Açılışımıza Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı da davet etmeyi düşünüyoruz. Gelirse en az bir gece "Presidential Suifde ağırlamak istiyoruz. Yalova'yı istediğimiz kapasiteye kavuşturduğumuzda Suudi Kralı Abdullah'tan, Rusya Devlet Başkanı Putin'e, hatta Obama'ya kadar bütün liderleri bu odamızda isimlerine yakışır şekilde ağırlama niyetindeyiz

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek