Ortadoğu'nun yeni gözdesi Yalova Thermal Palace

Ortadoğu'nun yeni gözdesi Yalova Thermal Palace

Ortadoğu'nun yeni gözdesi Yalova Thermal Palace

Yalova'da hayata geçinecekleri termal otel projesi ile Marmara Bölgesi'nin en büyük turizm yatırımını gerçekleştiren KaraderiliŞirketler Grubu, hem sağlık hem de sahil turizminde büyümeyi hedefliyor. KaraderiliŞirketler Grubu Bayii ve Acenta Koordinatörü Deniz Derelli, Yalova projesi ile dünya standartlarında bir termal tesis inşa edeceklerini söyleyerek "Misafirlerimiz sadece bavullarını alıp gelecekler" diyor. 

Termal turizminin yükselen yıldızı Karaderili Şirketler Grubu faaliyetlerine ne zaman başladı?

Bir aile ve bir dostluk şirketi olan Karaderili Grup, dört arkadaşın bir araya gelmesi ile kuruldu ve günümüze geldi. İlk yatırımını, 1995 yılında Kuşadası Holiday Leisure Club adı altında Kuşadası'nın en büyük termal köyünü inşa ederek başladı. 120 dönüm üzerine apart ve otel konseptiyle inşa edümiş ilk projemiz, 17 sene önce hayata geçmiş, günümüzde hala faaliyet göstermektedir. 

Bünyenizde bulunan diğer tesisler nelerdir? 

Bodrum Akyarlar mevkiindeki Mia Bianco Resort oteli, Emet Termal Resort, şuan faaliyet gösteren tessislerimiz arasındadır. 
Vizyon projemiz olarak adlandırdığımız Yalova Termal Palace, ve Yalova ile eş zamanlı olarak başlayan, Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde yükselen Laguna Termal Resort projelerimiz de ... ... diğer bir büyük projemizdir. Toplamda 3 bitmiş ve inşaatı devam eden 2 tesisle birlikte 5 tesisli bir şirket pozisyonundayız. 

 Sındırgı ve Yalova projesi hayata geçtiğinde sektörde nasıl bir fark yaratacaksınız? 

Yalova projesi, 50 000 metrekarenin 44 000 metrekaresi kapalı alan, 6 000 metrekaresi ise peyzaj ve diğer alanları kapsayan alanda inşa edilecek. Bu projemizde termal sular süitlerin içerisinde de bulunmaktadır. Daireler mobilyalarla döşenmiştir. Misafirlerimiz sadece bavullarını alıp gelebüecekler. ikinci ve üçüncü etaplarımız otel olarak inşa ediliyor. Belli bir bölümünde ise görüşmelerine devam ettiğimiz termal tedavi ile tedavi edebilecek hastalıklarla ilgili sağlık turizmine katkı sağlayacak bir sağlık merkezi olarak düşünüyoruz. Bunun yanı sıra otelimizin bünyesinde 5000 metrekarelik bir spamız olacak. Bu spa içerisinde de tüm spa hizmetlerinin yanında dünya cilt bakımlarını içeren farklı bir birim oluşturmayı düşünüyoruz. 

Sındırgı projemiz Çaygören Göletiyle komşu bir şekilde inşa edilen bir proje. 
Bu projemiz, Yalova projemizden daha yavaş üerlemektedir çünkü inşa edilen ... ... körfez köprüsü dolayısıyla bölgeye ulaşım kolaylaşacağı için Yalova projemiz önceliklidir. Yalova projesini, Marmara Bölgesi'nin en büyük turizm yatırımı olarak öngörüyoruz. Gerek oturumu gerekse misafir ağırlama kapasitesiyle büyük bir proje. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek