Sultanlara layık termal saray

Sultanlara layık termal saray

Sultanlara layık termal saray

Osmanlı'nın yıllar önce keşfettiği termal mucizenin başkenti Yalova'da 
sultanlara layık bir "termal saray" yükseliyor. 2015 Haziran ayında 2 bin 200 yatak kapasitesiyle hizmet vermeye başlayan Yalova Thermal Palace. 2016 Haziran ayında da resort kısmı ile yeni ziyaretçilerinin karsısına cıkacak. 
Termal sağlık kaynakları denince akla ilk gelen şehirlerden biri olan Yalova'nın şifalı suları konfor ve saraylara layık lüks bir hizmetle birleşti. Yalova Thermal Palace, "Termal Mucize Projesi"yle hem sağlığa hem de konfora çağırıyor. 

2 BİN 200 YATAK KAPASİTELİ 

Karaderili Şirketler Grubu, Yalova'da 50 bin metrekare arazi üzerinde, 5 bin metrekare sağlık, spa&kür merkezi ve 2 bin 200 yatak kapasiteli büyüleyici bir yatırımla, 2015 Haziran aymda devremülk üyelerine hizmet vermeye başladı. 2016 Haziran aymda da görkemli bir açılış ile otel,resort kısmı ile yeni ziyaretçilerinin karşısına çıkmayı planlıyor. 

MİSAFİRLERE SARAY KONFORU YAŞATACAK

Stüdyo l, 2 ve 3 yatak odalı daireler olarak planlanan projede yer alacak fizik-tedavi ve rehabilitasyon merkezi, açık-kapalı yüzme havuzlan ve spor ... ... merkezlerinin yanı sıra, ailelere özel havuzlanyla ve sosyal alanlarıyla da sizlere unutulmaz bir tatil yaşatmaya hazırlanıyor. Vereceği kusursuz ve kaliteli hizmetin yanı sıra, sarayları andıran muhteşem mimarisi üe de adından çok söz ettirecek Yalova ThermalPalace misafirlerini saray konforunda ağırlayacak. 

SELÇUKLU VE OSMANLI MİMARİSİNDEN İZLER

Termal sularıyla en zengin doğal kaynaklara sahip olan Türkiye, Karaderili şirketler Grubu'nun Termal tesislerinin standardı ve hizmet kalitesi göz kamaştıracak seviye. Her yıl, daha fazla doğal tedavi imkanı sunan tesisler, sağlık ve konforu bir arada sunuyor. Başka bir önemli aynntı ise projenin Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden esinlenerek sarayları andıran görkemli duruşu. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek