Termal mucize projesi

Termal mucize projesi

Termal mucize projesi

 Termal sağlık kaynakları denince akla ilk gelen şehirlerden biri olan Yalova'nın şifalı suları, konfor ve saraylara layık lüks bir hizmetle birleşti.. 

Termal Mucize Projesi.. 

Yalova Thermal Palace, "Termal Mucize Projesi"yle hem sağlığa hem de konfora çağırıyor. Karaderili Şirketler Grubu tarafından 50 bin metrekare arazi üzerinde sağlık, SPA ve kür merkezi; 2 bin 200 yatak kapasiteli bir yatırımla çok yakında üyelerinin ve yeni ziyaretçilerinin karşısına çıkmayı planlıyor. 
Stüdyo odalı daireler Stüdyo 1, 2 ve 3 yatak odalı daireler olarak planlanan projede yer alacak fiziktedavi ve rehabilitasyon merkezi, açıkkapalı yüzme havuzları ve spor merkezlerinin yanı sıra, ailelere özel havuzlarıyla ve sosyal alanlarıyla da unutulmaz bir tatil yaşatılması hedefleniyor. 
Misafirlere saray konforu Vereceği kusursuz ve kaliteli hizmetin yanı sıra, sarayları andıran muhteşem mimarisi ile de adından çok söz ettirecek Yalova Thermal Palace, misafirlerini saray konforunda ağırlayacak. 
Hizmet kalitesi iddialı Termal sularıyla en zengin doğal kaynaklara sahip olan Türkiye, KaraderiliŞirketler Grubu'na Termal tesislerinin standardı ve hizmet kalitesi iddialı olarak ... ... geliyor. Her yıl daha fazla doğal tedavi imkanı sunan tesisler, sağlık ve konforu bir arada sunuyor. 
O CHP'li İl Genel Meclis Üyesi Altuğ Doğan, Yalova Belediyesi ile Yeşil Körfez Birliği'njn azalan Yalova suyunu satmaya devam ettiğini iddia ederek, Yalova'da su sıkıntısının hat safhada olduğunu ve buna rağmen suyun ticari amaçlı olarak tonu 2 TL'den satıldığını söyledi.. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek