Termal Palace hizmete girdi

Termal Palace hizmete girdi

Termal Palace hizmete girdi

YALOVA Termal Palace hizmete girdi Termal sağlık kaynakları denince akla ilk gelen şehirlerden biri olan Yalova'nın şifalı suları konfor ve saraylara layık lüks bir hizmetle birleşti. İstanbul'a en yakın termal su olma özelliğini taşıyan Yalova'nın turizm kapasitesini 4'e katlaması beklenen Yalova Termal Palace Otel ve Devre Mülk Projesi, Yalova'yı Ortadoğu'nun yeni gözdesi' yaptı. KaraderiliŞirketler Grup tarafından Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden esinlenilerek inşa edilen Yalova Termal Palace ilk etabını hizmete açtı. Tapularını teslim alan hisseli gayrimenkul ya tırımcıları;l+0 ,1 + 1, 2+1, 3+1 ve 4 + İ olarak 37 metrekareden başlayıp 223 metrekareye kadar büyüyen ünitelerde termal tatilin keyfini çıkarmaya başladılar. Tamamlanan ilk etapta, 10 adet özel hamamlı daire, 2 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet restoran hizmete girerken her geçen gün tamamlanan yeni birimleri ile ise yatırımcılara teslim ediliyor. Gerek yerli müşteriler gerekse yabancı müşterilerin ilgisini çeken proje, inşaatı devam eden Körfez Köprüsü Projesi ile değerine değerini daha ... ... da arttırdı. Projenin tamamlanması ile beraber Yalova'nın konaklama kapasitesi üçe katlanacak. 

Karaderili Şirketler Grup adına yapılan açıklamada ise, "Coğrafi konumu bakımından İstanbul ve Bursa'ya yakın olan Yalova, bu özelliği ve yapısı ile Orta Doğulu turistlerin ilgisini çekmektedir. Bölgeye akın akın gelen bu turistler sınırlı yatak kapasitesinden dolayı ancak pansiyonlarda ve müstakil evlerde kalıyorlardı. 

Lükse düşkün turistin kalacağı bir tesisisin yokluğu, Selçuk'lu mimarisi ile inşa edilen ve ek yataklar ile 2 bin 200 yataklı kapasiteyi karşılayacak Yalova Thermal Palace projesini açık ara öne çıkartmaktadır. Orta Doğulu birçok yatırımcı birinci etaptan daireler satın alarak proje içerisinde yer almayı tercih ettiler. İnşaatı hızlı bir şekilde devam eden projenin ikinci ve üçüncü etabı 2016 yılının son çeyreğinde faaliyete geçmeyi hedefliyor. 
Yalova Termal Palace projesinin otel ve sağlık birimleri etabı, 750 odası, kral daireleri ve Başkanlık Süiti ile Yalova'da 50.000 metrekare arazi üzerinde, 5.000 metrekare sağlık, spa&kür merkezi ve 2.200 yatak kapasiteli büyüleyici bir yatılımla, yeni ziyaretçilerinin karşısına ... ... çıkmayı planlıyor" denildi

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek