Termal Palace'ın ilk etabı açıldı

Termal Palace'ın ilk etabı açıldı

Termal Palace'ın ilk etabı açıldı

Otelcilik ve devre mülk gibi alanlardaki 18 yıllık tecrübesiyle yola çıkan Karaderili Şirketler Grup'un "Vizyon Projesi" olarak adlandırdığı en büyük yatırımı Yalova Termal Palace, devremülk ve Spa Merkezi konseptinde, Yalova'nın Termal İlçesi'ne bağlı Akköy Köyü'nde 3 etap şeklinde inşa ediliyor. 

Yalova Thermal Palace projesinin ilk etabı olan apart etabının tamamlandığı ve teslim edildiği bildirildi. 
Yapılan açıklamada hisseli gayrimenkul olarak tapularını teslim alan hisseli gayrimenkul yatırımcılarının; 1+0, 1+1,2+1,3+1 ve 4+1 olarak 37 metrekareden başlayıp 223 metrekareye kadar büyüyen ünitelerde termal tatilin keyfini çıkarmaya başladıkları belirtildi. 
Tamamlanan ilk etapta, 10 adet özel hamamlı daire, 2 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet restoran hizmete girdi. 
Ortadoğuluların Gözdesi Oldu Gerek yerli müşteriler gerekse yabancı müşterilerin ilgisini çeken proje, inşaatı devam eden Körfez Köprüsü projesi ile değerine değer kattı. Projenin tamamlanması ile beraber Yalova'nın konaklama kapasitesini üçe katlayacak. Coğrafi konumu bakımından İstanbul ve Bursa'ya yakin olan Yalova, bu özelliği ve tabi yapısı ile Orta Doğulu turistlerin ilgisini ... ... çekiyor. Lükse düşkün turistin kalacağı bir tesisisin yokluğu, Selçuk'lu mimarisi ile inşa edilen ve ek yataklar ile 2200 yataklı kapasiteyi karşılayacak Yalova Thermal Palace projesini açık ara öne çıkartmakta. Orta Doğulu birçok »Tir yatırımcı birinci etaptan daireler satın alarak proje içerisinde yer almayı tercih etti. 
Misyonlarını;"sağlığın kaynağına inerek, turizmin zirvesine çıkmak" olarak belirleyen KaraderiliGrup, her kesimden ve her yaş grubundan tatilciyi de ağırlamayı hedefledi. İnşaatı hızlı bir şekilde devam eden projenin ikinci ve üçüncü etabı 2016 yılının son çeyreğinde faaliyete geçmeyi hedefliyor. Yalova Thermal Palace projesinin otel ve sağlık birimleri etabı, 750 odası, kral daireleri ve Başkanlık Süiti ile Yalova'da 50 bin metrekare arazi üzerinde, 5 bin metrekare sağlık, spa&kür merkezi ve 2.200 yatak kapasiteli büyüleyici bir yatırımla, yeni ziyaretçilerinin karşısına çıkmayı planlıyor. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek