Yalova Termal Osmanlı ve Selçuklu mimarisiyle yükseliyor

Yalova Termal Osmanlı ve Selçuklu mimarisiyle yükseliyor

Yalova Termal Osmanlı ve Selçuklu mimarisiyle yükseliyor

Yalova Termal Palace, Karaderili Grup tarafından hayata geçiriliyor. Yalova'da 50 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen projede, 5 bin metrekare sağlık, spa&kür merkezi ve 2 bin 200 yatak bulunuyor. Stüdyo 1,2 ve 3 yatak odalı daireler olarak planlanan Yalova Termal Palace'da, fizik-tedavi ve rehabilitasyon merkezi, açık-kapalı yüzme havuzları ve spor merkezlerinin yanı sıra ailelere özel havuzlar ve sosyal alanlar da yer alıyor. 
Turizimde önemli yatırımlar gerçekleştiren Karaderili Grup, Yalova Termal Palace projesini hayata geçiriyor. Yalova'da 50 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen projede, 5 bin metrekare sağlık, spa&kür merkezi ve 2 bin 200 yatak bulunuyor. 

Stüdyo 1, 2 ve 3 yatak odalı daireler olarak planlanan Yalova Termal Palace'da, fizik-tedavi ve rehabilitasyon merkezi, açık-kapalı yüzme havuzları ve spor merkezlerinin yanı sıra ailelere özel havuzlar ve sosyal alanlar da yer alıyor. 
Yalova Termal Palace, sağlık ve konforu bir arada sunuyor Projenin dikkat çeken özelliklerinden biri ise Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden esinlenerek tasarlanıyor olması. Sarayları andıran ... ... görkemli duruşuyla yükselen Yalova Thermal Palace, misafirlerini saray konforunda ağırlamayı planlıyor. Çok yakında üyeleri ve yeni ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan proje, sağlık ve konforu bir arada sunuyor. 
Arap yatırımcılardan Yalova Termal Palace'a yoğun ilgi İklimi, sosyal yapısı ve İstanbul'a yakınlığı nedeniyle Yalova'ya büyük ilgi duyan Araplar, şirketin vizyon projesi olan Yalova Thermal Palace'ı satın almak için teklifte Deniz Derelli / Karaderili Şirketler Grup Bayi ve Acente Koordinatörü

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek