Yalova Termal Palace ilk etabını hizmete açtı

Yalova Termal Palace ilk etabını hizmete açtı

 Yalova Termal Palace ilk etabını hizmete açtı

Yalova'nın termal ilçesi Akköyde 3 etap şeklinde inşa edilen Yalova Thermal Palace projesinin ilk etabı olan apart etabı tamamlandı. 
İstanbul'a en yakın termal su olma özelliğini taşıyan Yalova'nın turizm kapasitesini 3'e hatta 4'e katlaması beklenen Yalova Termal Palace Otel ve devremülk projesinin Yalova'yı Ortadoğu'nun yeni gözdesi yapma çalışmaları sürüyor. Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden esinlenen ve görkemli bir duruşa sahip otel, otelcilik ve devremülk gibi alanlardaki 18 yıllık tecrübesiyle yola çıkan Karaderili Şirketler Grup'un "Vizyon Projesi" olarak adlandırdığı en büyük yatırım olarak anılıyor. 
Devremülk ve SPA merkezi konseptindeki, Yalova'nın termal ilçesi Akköy'de 3 etap şeklinde inşa edilen Yalova Thermal Palace projesinin ilk etabı olan apart etabı tamamlanarak teslim edildi. Gerek yerli müşteriler gerekse yabancı müşterilerin ilgisini çeken proje, inşaatı devam eden Körfez Köprüsü projesinin tamamlanmasıyla daha cazip hale gelecek. Projenin tamamlanması ile beraber Yalova'nın konaklama kapasitesini üçe katlayacağı öngörülüyor. 
PROJE 2016 YILININ SON ÇEYREĞİNDE TAMAMLANACAK Coğrafi konumu bakımından İstanbul ve Bursa'ya yakın olan Yalova, bu özelliği ile ... ... Ortadoğulu turistlerin ilgisini çekiyor. 2200 yataklı kapasiteyi karşılayacak Yalova Thermal Palace projesinin ikinci ve üçüncü etabı 2016 yılının son çeyreğinde faaliyete geçmeyi hedefleniyor. Yalova Thermal Palace projesinin otel ve sağlık birimleri etabı, 750 odası, kral daireleri ve Başkanlık Süiti ile Yalova'da 50.000 m2 arazi üzerinde, 5.000 m2 sağlık, SPA&kür merkezi ve 2.200 yatak kapasiteli bir yatırımla, yeni ziyaretçilerinin karşısına çıkmayı planlıyor. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek