Yalova Thermal Palace'dan saray konforunda ağırlama...

Yalova Thermal Palace'dan saray konforunda ağırlama...

Yalova Thermal  Palace'dan saray konforunda ağırlama...

Osmanlı'nın yıllar önce keşfettiği termal mucizenin başkenti Yalova'da sultanlara layık bir Termal Saray' yükseliyor.Termal sağlık kaynakları denince akla ilk gelen şehirlerden biri olan Yalova'nın şifalı suları konfor ve saraylara layık lüks bir hizmetle birleşti... 
Yalova Thermal Palace, "Termal Mucize Projesi"yle hem sağlığa hem de konfora çağırıyor.Karaderili Şirketler Grubu, Yalova'da 50.000 m2 arazi üzerinde, 5.000 metrekare sağlık, spa&kür merkezi ve 2.200 yatak kapasiteli büyüleyici bir yatırımla, çok yakında üyeleri ve yeni ziyaretçilerinin karşısına çıkmayı planlıyor. 

Stüdyo 1, 2 ve 3 yatak odalı daireler olarak planlanan projede yer alacak fiziktedavi ve rehabilitasyon merkezi, açık-kapalı yüzme havuzları ve spor merkezlerinin yanı sıra, ailelere özel havuzlarıyla ve sosyal alanlarıyla da sizlere unutulmaz bir tatil yaşatmaya hazırlanıyor. Vereceği kusursuz ve kaliteli hizmetin yanı sıra, sarayları andıran muhteşem mimarisi ile de adından çok söz ettirecek Yalova Thermal Palace misafirlerini saray konforunda ağırlayacak. 
Termal sularıyla en zengin doğal kaynaklara sahip olan Türkiye, Karaderili şirketler Grubu'nun Termal tesislerinin standardı ve hizmet kalitesi göz ... ... kamaştıracak seviyededir. Her yıl, daha fazla doğal tedavi imkanı sunan tesisler sağlık ve konforu bir arada sunmakta. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek