Yalova Thermal Palace, Yalova'yı Ortadoğunun yeni gözdesi yapacak

Yalova Thermal Palace, Yalova'yı Ortadoğunun yeni gözdesi yapacak

Yalova Thermal Palace, Yalova'yı Ortadoğunun yeni gözdesi yapacak

 Orhan Karaderili, "Yalova, yatırım yapılmakta çok geç kalınmış bir yer. Bölge gerek termal, gerekse yaz turizmi açısından potansiyele sahip olmasına rağmen sadece 1800 yatak kapasitesi mevcut. 2200 yatak kapasiteli Termal Palace projesi Yalova'nın mevcudunun bile üstünde. Ortadoğuluların Yalova'ya olan ilgisini gördük. 
Yalova'da Arap zenginlerin para akıtacağı bir kalitede ve kapasitede bir tesis yok. Bu yüzden "Saray konsepti" ve lüksten daha fazlasını vaat ediyoruz" dedi. 
"Şeyhlere satışa başlandı" Orhan Karaderili, Yalova Termal Palace projesinin bölgeye kattığı değerden bahsederken, bölgenin yüzde bin değer kazandığını anlattı. Karaderili, "Yalova'nın termal sularının ve turizm kapasitesinin farkına varmış Araplar, akın akın bu bölgeye geliyor ancak pansiyonlarda kalıyorlardı. Lükse düşkün turistin kalabileceği bir tesis yoktu, artık Termal Palace projesi ile bu açık kapatılacak. Şeyhler de şimdiden alım yapmaya başladılar. 
Avrupalı bir turist, Türkiye'de 500 dolar döviz bırakıyorsa herhangi bir Arap turistin bıraktığı döviz 1500 doları buluyor. Bu yüzden Yalova'daki tesisimizde hiçbir lüksten kaçınmadık" dedi. 
12 Kral daireli devremülk Yalova Termal ... ... Palace projesindeki "lüksün sınırlarını zorlayan" ibaresini anlatmak için gösterilebilecek en büyük örnek 12 kral dairesi... Dev otellerde bile i kral dairesi bulunurken 12 kral dairesini yapma fikri kulağa "çılgınca" gelse de OrhanKaraderili bunun gerekli olduğu görüşünde: "Ortadoğu'ya yönelik bir tesis yapıyorsanız buraya kralların, prenslerin veya kral gibi iş adamlarının gelmesini bekliyorsunuz demektir. Kralların aileleri geniş ve her biri burada lüksü istiyor. Tesisinizde bir kral kalıyorken siz bir diğer krala 'odamız yok' diyemezsiniz. Bu yüzden Yalova Termal Palace'a 12 kral dairesi inşa ediyoruz. Dairelerin her biri 256 metrekare ve her birinin terasında kendi yüzme havuzları mevcut olacak" dedi. 
Yalova'daki yatırımını gezerken karşılaştığı bir manzarayı anlatan Orhan Karaderili, "Dubai Şeyhi Mahdum'ıın eşinin 4 araçlık bir konvoyla Yalova'ya geldiğini gördüm. Bir oteli tamamen kapatmış ve bir hafta kalmıştı. Şeyhlerin, eşlerinin Yalova'da kalacağı bir tesis yok. 
Biz böyle bir tesis inşa ediyoruz. Çünkü eğer böyle bir tesis yaparsanız şeyhler ve eşleri 1 ay ya da daha ... ... fazla kalır Yalova'da" diyor. 
Devlet Başkanlarına özel Presidential Suit 2015 yılı içerisinde dev bir açılışla, ilk etabıyla hizmet vermeye başlayacak olan Yalova Termal Palace'ta Türkiye'de hatta dünyada eşi benzeri görülmemiş bir özelliğe sahip detay karşımıza çıkmaya hazırlanıyor! Sadece devlet başkanlarını ve eşlerini ağırlayacak olan "Presidential Suit" siyasi liderler haricinde hiç kimseye tahsis edilmeyecek... Bu hizmeti, prestij olarak gören Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, "Sadece devlet başkanları ve başbakanlarla, eşlerine tahsis edeceğimiz Presidential Süitimiz de mevcut olacak. Açılışımıza Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı da davet etmeyi düşünüyoruz. 
Gelirse en az bir gece "Presidential Suit"de ağırlamak istiyoruz. Yalova'yı istediğimiz kapasiteye kavuşturduğumuzda Suudi Kralı Abdullah'tan, Rusya Devlet Başkanı Putin'e, hatta Obama'ya kadar bütün liderleri bu odamızda isimlerine yakışır şekilde ağırlama niyetindeyiz" dedi.

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek