Yalova Thermal Palaceda Spa Merkezi Açıldı

Yalova Thermal Palaceda Spa Merkezi Açıldı

Yalova Thermal Palaceda  Spa Merkezi Açıldı

Yalova Thermal Palace projesinin ilk etabı olan apart otel (devre mülk) etabı tamamlandı ve teslim edildi. Her geçen gün tamamlanan yeni birimleri ile misafirleri ile buluşan tesisin devre mülk tatilcileri için spa merkezi açıldı.

Karaderili Şirketler Grup'un 'vizyon projesi' olarak adlandırdığı en büyük yatırımı Yalova Termal Palace Resort Devre mülk ve Spa Merkezi konseptinde, Termal'e bağlı Akköy'de 3 etap şeklinde inşa ediliyor. Yalova Thermal Palace projesinin ilk etabı olan apart otel (devre mülk)etabı tamamlandı ve teslim edildi. Her geçen gün tamamlanan yeni birimleri ile misafirleri ile buluşan tesisin devre mülk tatilcileri için spa merkezi açıldı. 
Spa merkezi termal havuzdan Türk hamamına, sauna, buhar odası, spa hizmetleri ve masaj kil banyosu, haloterapi, tuz terapisi, cilt bakımı gibi birçok hizmeti içinde barındırıyor. 

Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karaderili, açılışta yaptığı konuşmada 2200 yataklı 5 yıldızlı termal turizm kompleksini 2017 yılının ilk çeyreğinde açacaklarını dile getirerek "Otelin pazarlaması için özellikle Avrupa, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu'da 15 ayrı ... ... satış ofisi kurduk. Bir yıl sonrasının startını verdik. Bu satış ofislerimiz ile Yalnva'vı tfım Hfınuava tanıtın v/ılrla 700 bin yabancı turist ağırlamayı hedefliyoruz. Türkiye'nin doğal hazinesi, şifalı sularını, tüm dünyaya tanıtmayı amaçlıyoruz" dedi. Yalova'nın en büyük ihtiyacı olan toplantı ve kongre salon açığını da kapatan Yalova Termal Palace 4 ayrı toplantı ve kongre salonu projeye dahil etti. En büyük salonu 1600 kişilik toplantı ve kongre salonu ile kurumsal firmaları termal su ile buluşturup profesyonel hizmet verecek. Böylelikle turizmde en büyük sorun olan hafta içi boşluk durumunu kapatacak. 
"İstanbul'un ön bahçesiyiz" diyen Karaderili, "Yalova'da bu anlamda inanılmaz potansiyel var. Kurumsal firmalar, özellikle İstanbul için büyük bir avantaj sağlayacağız" ifadesini kullandı. 
20 yıllık tecrübeleri ile yola çıktıklarını dile getiren Orhan Karaderili esort kısmının tamamlanması ile Yalova'dan en az 500 kişiye daha iş istihdamı sağlayacaklarını kaydetti Karaderili, şu anda çalışan personelin 300 kişi olduğunu, ayrıca tüm satın almaları da Yalova'dan gerçekleştirdiklerini, devam eden inşaat için bile ... ... ilk etapta 55 milyon Euro yatırım yapıldığını dile getirdi. 

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek

_ +
img

Müşteri Hizmetleri | Canlı Destek